Tria a malé kapely

Medi Cimbal

Modrý CIMBÁL

Zpěvák a cimbalista Roman Veverka představuje cimbál ve zcela nové podobě – jako doprovodný nástroj široké plejády písní a skladeb od lidových přes historické až po balady a hity populární hudby nejen ČeskoSlovenska, ale především velkých světových jmen jako jsou U2, Pink Floyd, Sting, Beatles, Elton John a mnoha dalších i v neposlední řadě také tvorby vlastní. Originální pojetí nástroje vyjevuje cimbál v novém světle, v nové části spektra a proto se z něj stal Modrý Cimbál. V současnosti si vše můžete poslechnout v několika koncertních provedeních od sólo vystoupení, s pop-rockovou kapelou a nebo exkluzivně se vzácným hostem.
Smyčcové kvarteto
Doporučujeme

Smyčcové kvarteto

Soubor s netradičním nástrojovým obsazením – dvoje housle, violoncello a kytara. Originální zvuk kvarteta se opírá o interpretační zkušenosti hráčů. Je obohacen příležitostným zpěvem houslistky a doprovodnými podklady bicích nástrojů. Široký repertoár zahrnuje nejen hudbu klasickou, ale jeho výraznou část tvoří populární písně, evergreeny, swingové a muzikálové melodie. Hudební výkony souboru spolu s nápaditými aranžmá zaujmou při koncertním provedení i při účinkování na společenských akcích a svatbách.
UNIGENA music
Doporučujeme

UNIGENA music

Jsme rádi že jste navštívili právě naše stránky při výběru hudební skupiny, kterou si chcete pozvat na Vaši svatbu, oslavu narozenin, firemní večírek nebo jen tak k poslechu a tanci do Vaší kavárny či restaurace.

TRIO VOJTĚCHA ECKERTA

Původně lékař–rentgenolog na Radiologické klinice v Praze (1981-5), od roku 1985 působí jako profesionální jazzový hudebník – klavírista, vedoucí tria, soukromý pedagog atd. Hrajeme na firemních akcích a večírcích, na rautech, recepcích, vernisážích, slavnostních setkáních, oslavách narozenin, na svatbách ... v jazzových klubech a na festivalech
Doporučujeme

FIRMUS Praha

Hudební skupina FIRMUS je všestranná taneční kapela. Využívá všech dostupných technických prostředků k tomu, aby ti kteří nás pozvou na své akce byli maximálně spokojeni. Specializuje se na taneční hudbu s důrazem na živé latinsko-americké rytmy. V repertoárové oblasti se zaměřuje na POP, ROCK, C&W, SWING, JAZZ a také samozřejmě i na „lidovky“. Snahou skupiny je, aby skladby zněly tak jako v originále a to s velkým důrazem na zpěv - proto je také převážná část repertoáru zpívaná.
1
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011