Vybavení, doplňky

Pódiová technika

Pro stavby pódií využíváme certifikovaný systém německé firmy NIVTEC. Tento celosvětově zavedený výrobce produkuje kompletní pódiový sortiment. Pódiové podesty mají vysokou zatížitelnost, rychlý systém spojování a následného uzamčení. Konstrukce podesty kompletně z hliníku, povrch protiskluzová překližka.
Zápůjčka inventáře

Pronájem veškerého vybavení na cateringové a společenské akce.

Specializujeme se výhradně na pronájem inventáře a mobiliáře bez cateringu. V případě zájmů o kompletní catering Vám můžeme doporučit někoho z našich partnerů.Díky naší dlouholeté spolupráci s širokým okruhem firem Vám dokážeme zajistit vybavení dle Vašich představ a požadavků.
Mobilní Dětský koutek

Mobilní DĚTSKÝ KOUTEK

Rodiče dnes často stojí před otázkou, zda dát přednost dítěti nebo účasti na odborné konferenci, firemním semináři, veletrhu nebo jiné akci. Abychom život rodičům usnadnili a umožnili jim zapojit se do profesního i společenského života, rozhodli jsme se nabízet mobilní koutky, kde se postaráme o děti všech věkových kategorií během konané akce.
půjčovna stanů a nábytku

Půjčovna stanů a nábytku

Půjčovna stanů a nábytku na Vaší párty. Luxusní nábytek včetně koktejlového baru a pohodlného sezení. Stany různých velikostí i s možností podlážky. Možnost zapůjčení i moderního plastového a svítícího nábytku na prestižní akce.
Skleněné poháry a trofeje
Doporučujeme

Skleněné poháry a trofeje.

Prodej pohárů, trofejí, medailí, šipkového zboží, odznaků, vlajek, dřevěných plaket, skleněných plaket, skleněných trofejí....atd. Pískované sklo, láhve s vínem, dárky.
Mobilní oplocení

Mobilní OPLOCENÍ

Oplecení umožňuje rychlou a snadnou montáž. Silnější trubky tvoří obvodový rám plotu. Po celém rámu jsou sváry, díky kterým je rám pevnější. Rám je vyplněn zinkovaným drátem, který je přivařen do rámu. Oplocení je průhledné, ale lze ho vykrýt plachtami.
Mobilní WC

Mobilní toaletní kabiny

WC4YOU - wc toalety pro Vás. Společnost WC4YOU poskytuje kvalitní služby v oblasti sanitární hygieny.
1
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011