Ohňostroje

ohňostroj

OHŇOSTROJ

Pestrý výběr a široké cenové rozpětí - vyberte si u nás ohňostroj podle svých představ. Ohňostroj – zlatý hřeb každé oslavy! Nabízíme ohňostroje různé velikosti a náročnosti na firemní večírky, slavnostní ohňostroje, svatební ohňostroje, narozeninové ohňostroje. Ohňostrojem můžete doplnit a završit svoji jakoukoliv show z našeho portfolia nebo si můžete ohňostroj objednat zvlášť.
Pyroefekty

PYROEFEKTY - ohňostroje

Ohňostroje na míru od společnosti Pyroefekty.cz Realizujeme profesionání ohňostroje a speciální pyroefekty pro každou příležitost. Spolupracujeme s řadou agentur. Naše profesionální ohňostroje jsou především o kvalitě provedení a maximálních emocích diváků s využitím nejmodernějších bezdrátových technologií. Ohňostroje synchronizované s hudbou. Nabízíme extra výhodné podmínky při opakované spolupráci. Více než desetiletá praxe. Náš pyroservis je kompletní, tedy včetně ohlášek příslušným úřadům, zajištění bezpečnosti v době odpalu, audiovizuálního záznamu atd.
Doporučujeme

OHŇOSTROJE MINERGIS

se zabývá prováděním ohňostrojných show na klíč od party až po giga ohňostroje. Provádíme zahradní party ohňostroje již od 3.000,- Kč bez DPH, které zasíláme po celé ČR ZDARMA.
1
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011