Catering

mobilní restaurace

MOBILBAR - mobilní restaurace

Jsme jediná společnost v České republice, která vyvinula, zkonstruovala a také provozuje unikátní multifunkční MKR Mobilbar. Nejdříve se tváří jako obyčejný návěs. Po stisknutí jediného tlačítka se automaticky rozloží, ztrojnásobí svoji plochu a přemění se bezchybnou "hospodu" až pro sto lidí. Stačí napojit vodu, elektřinu a vaše akce může začít. Do hodiny máte kdekoli naprosto famózní reprezentativní prostory se vším, na co si jen vzpomenete - bar, pípa, myčka, lednička, hudební aparatura, televizory, osvětlení, topení i klimatizace a to vše na nejvyšší profesionální úrovni.
FOODWAY catering

FOODWAY catering

Nechceme jít cestou stát se „další cateringovou společností“, ale zůstat společností přátel, které baví gastronomie a snaží se o přípravu nejlepších pokrmů a nápojů. V průběhu naší bohaté profesní cesty a budování našich úspěšných restaurací jsme potkali spoustu kolegů, obchodních partnerů a dodavatelů. Z nejlepších se během této cesty stali naši přátelé a vzájemná důvěra se pak stala pilířem při realizaci originálních produktů a značky našeho cateringu.
Mobilní kavárna

Mobilní KAVÁRNA

Nabízíme kompletní provoz mobilní kavárny. Naším hlavním cílem je poskytnout návštěvníkům festivalů místo pro odpočinek a pohodlné zázemí pro pití kvalitní kávy.
Molekulární kuchyně
Doporučujeme

MOLEKULÁRNÍ CATERING

Molekulární kuchyně připravuje pokrmy metodami známými spíše z laboratoří (emulgování, mražení tekutým dusíkem, přidávání různých látek rozkládajících strukturu suroviny, atd.), čímž vytváří naprosto nečekané pokrmy. Molekulární gastronomie (nově se také začíná prosazovat termín technoemociální kuchyně) používá stejné suroviny jako gastronomie klasická, ale zásadně se liší použitými postupy, například nízkoteplotní vaření ve vakuu Sous-vide.
KÁVOVÝ CATERING

KÁVOVÝ CATERING

Poskytování kávového cateringu je další z cest, jak rozšiřovat povědomí o kvalitní, čerstvě pražené kávě přesně tak, jak je to naším záměrem. Dbáme na to, aby poskytování cateringu, ať již na soukromé oslavě, firemní akci nebo v prodejním stánku bylo na špičkové úrovni. Tedy přesně takové, jakou si zaslouží naši zákazníci i vysoce kvalitní káva, se kterou pracujeme.

Zátiší Catering

Naše mise a motto Yes, we can... mohou být naplněny pouze prostřednictvím lidí v Zátiší Cateringu. Naši event manažeři jsou ti nejzkušenější profesionálové v oboru. Neváhejte a obraťte se na nás, uděláme pro Vás cokoli. Yes, we can...

Catering Bonté

Catering Bonté vám své služby nabízí již řadu let. Z původní Bazalka Catering v.o.s jsme se propracovali až k dnešní podobě Catering Bonté. Ačkoliv jsme změnili název, všechna bohatá praxe a zkušenosti nám zůstaly. Můžeme vám tak nabídnout tradici služeb opravdu vysokého standardu.
Doporučujeme

FREE BAR - mobilní koktejlový bar a show.

mobilní koktejlové bary a barmanské exhibice na Vaší párty, nebo jinou společenskou událost. Míchání alkoholických i nealkoholických koktejlů na vlastních mobilních barech. Barmanské exhibice klasické i ohnivé.
Catering
Doporučujeme

PROFI CATERING

zabývající se zejména plánováním, přípravou a realizací cateringových akcí na klíč. Svým působením od roku 1997 si náš stálý tým pracovníků získal vysoké renomé pro svoji kvalitu poskytovaných služeb a individuální přístup při plánování, přípravách a samotné realizaci akcí. Jsme spolehliví, profesionální a vstřícní. Působíme na celém území ČR a případně také v zemích EU.
1

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011