MOBILBAR - mobilní restaurace

mobilní restaurace
mobilní restaurace

Jsme jediná společnost v České republice, která vyvinula, zkonstruovala a také provozuje unikátní multifunkční MKR Mobilbar. Nejdříve se tváří jako obyčejný návěs. Po stisknutí jediného tlačítka se automaticky rozloží, ztrojnásobí svoji plochu a přemění se bezchybnou "hospodu" až pro sto lidí. Stačí napojit vodu, elektřinu a vaše akce může začít. Do hodiny máte kdekoli naprosto famózní reprezentativní prostory se vším, na co si jen vzpomenete - bar, pípa, myčka, lednička, hudební aparatura, televizory, osvětlení, topení i klimatizace a to vše na nejvyšší profesionální úrovni.

.

Jsme jediná společnost v České republice, která vyvinula, zkonstruovala a také provozuje unikátní multifunkční MKR Mobilbar. Nejdříve se tváří jako obyčejný návěs. Po stisknutí jediného tlačítka se automaticky rozloží, ztrojnásobí svoji plochu a přemění se bezchybnou "hospodu" až pro sto lidí. Stačí napojit vodu, elektřinu a vaše akce může začít. Do hodiny máte kdekoli naprosto famózní reprezentativní prostory se vším, na co si jen vzpomenete - bar, pípa, myčka, lednička, hudební aparatura, televizory, osvětlení, topení i klimatizace a to vše na nejvyšší profesionální úrovni.

  • Chcete zažít skvělou akci či párty jen pro Vás a Vaše obchodní partnery?
  • Nebo využít dokonalé zázemí pro výstavu, festival či catering během nejrůznějších eventů?
  • Nebo snad potřebujete zázemí pro sportovce, muzikanty, herce či VIP hosty?
  • Potřebujete uspořádat netradiční teambuilding pro své zaměstnance?
  • Toužíte oslavit narozeniny, výročí, svatbu a mít pro tyto účely k dispozici plnohodnotnou diskotéku s perfektním ozvučením a světelnými efekty (tzv. barevnou hudbou)?
  • Nebo máte jiný nápad, jak náš Mobilbar využít?
  • Stačí nám zavolat, objednat naše služby a Vaše sny se stanou skutečností

Vybavení: klimatizace, topení, laser, disco osvětlení, párty pára, ozvučení, bezdrátový mikrofon, 4 x LCD televize, výčepní zařízení, myčka nádobí pro profesionální užití, lednice.

 

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Rauty a bankety

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011