Ochutnávky

FREE GIN NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka luxusních GINŮ - FREE GIN NIGHT

Nabízíme Vám na Vaší párty či akci ochutnávku světových GINŮ - FREE GIN NIGHT. Tato ochutnávka ginů se může taktéž spojit s mícháním ginů s tonikem a okurkou. Historie, výroba a druhy světových ginů a porovnávání jejich chutí. Nechte Vaše hosty ochutnat nejen gin z Anglie, ale z celého světa.
FREE WINE NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka vína - FREE WINE NIGHT

Při této ochutnávce Vám nabídneme pro Vaše hosty ochutnat vzorky Moravských, nebo světových vín. Ochutnávka je nabízena ve dvou variantách a to buď ochutnávka řízená nebo volná. Ochutnávka vína zaručeně zpestří Vaší firemní akci, nebo večírek.
FREE SPIRIT NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka ovocných pálenek - FREE SPIRIT NIGHT

Nabízíme Vám zřízení ochutnávky ovocných pálenek na Vaší párty či jiné společenské události. K ochutnávaným vzorkům pálenky je možné připojení ovocného baru k přikrajování čerstvého ovoce.
Doporučujeme

Ochutnávka piva - piv světových i z ČECH - FREE BEER NIGHT

Představujeme Vám novou divizi FREE BEER NIGHT. Ochutnávka piv z 20 českých pivovarů. Piva světlá. polotmavá i tmavá a také speciální. Je také možná ochutnávka s přednáškou o speciálním pivě INNIS&GUNN, které zrálo 57 dní v sudech po RUMU, nebo 77 dní v sudech po WHISKY.
FREE TEQUILA NIGHT

Ochutnávka luxusní TEQUILY - FREE TEQUILA NIGHT

Přednáška a ochutnávka luxusních Mexických Tequil. Výroba, skladování a způsob konzumace. Ochutnávka s přednáškou lze objednat ve dvou různých variantách. 1. Řízená ochutnávka (je to varianta kdy se přednášející věnuje všem hostům najednou. Doba produkce je cca 1,5 hodiny.) 2. Volná ochutnávka (je to individuální přístup přednášejícího ke každému hostu po dobu celého večera. Doba produkce je cca 4 hodiny.)
FREE COGNAC NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka Francouzských KOŇAKU - FREE COGNAC NIGHT

Přednáška a ochutnávka pravých Francouzských koňaků. V různých variantách od nejlevnější ochutnávky a přednášky o koňacích V.S., nebo V.S.O.P. a nebo luxusní varianty X.O.. Varianty jsou možné i kombinovat na přání klienta a přizpůsobit se finanční stránce.
Ochutnávka RUMU - FREE RUM NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka RUMU - FREE RUM NIGHT

Prezentace a ochutnávka rumů z celého světa pro Vaše klienty na Vaší párty. Historie, výroba a porovnávání chutí. Rozšíříme obzory Vašim hostům o luxusních rumech nejen z Kuby a Dominikánské republiky, ale i Guyana, Jamajka, Barbados, Portorico, Kolumbie, Venezuela, Guatemala, Panama...atd.

Ochutnávka ČAJE - TEA CATERING

Součástí nabízených služeb je také tzv. čajový catering. Bohaté zkušenosti a profesionální úroveň dosahujeme díky 7 letům zkušeností, které jsme získali provozem Tea comfort.eu. Tento projekt se od začátku zaměřil na prezentaci kvalitního čaje a jeho přípravy na významných společenských akcích jako hlavní část nebo jako součást programu či cateringu.
FREE CHOCO NIGHT

Ochutnávka čokolády - FREE CHOCO NIGHT

Zajistíme na Vaší párty ochutnávku lahodných čokoládových a ručně balených pralinek. Nechte se unést luxusní chutí různých druhů čokolád.

Ochutnávka KÁVY - CAFÉ ART

Připravujete firemní akci, raut, párty nebo banket? Máte zajištěno skvělé jídlo, dobrá vína, míchané koktejly... Ale co káva?

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011