Ochutnávka ČAJE - TEA CATERING

Součástí nabízených služeb je také tzv. čajový catering. Bohaté zkušenosti a profesionální úroveň dosahujeme díky 7 letům zkušeností, které jsme získali provozem Tea comfort.eu. Tento projekt se od začátku zaměřil na prezentaci kvalitního čaje a jeho přípravy na významných společenských akcích jako hlavní část nebo jako součást programu či cateringu.

 

 

 

Degustace vybraných čajových sklizní či výuka přípravy čaje je oživením programu soukromých,  firemních či kulturních akcí. Hosty čajové degustace obeznámíme s historií, rozdělením, kvalitou a přípravou kvalitních čajových lístků. Oblíbenost tohoto nápoje stoupá, ale existuje stále mnoho nepřesností a omylů, které kolují mezi lidmi. Čajový bar nabízí poučení, ale i prožitek pro všech pět smyslů.

Na vaši akci zajistíme:

1. Čajový bar

Čajový specialista bude připravovat 10 druhů vybraných čajových lístků. Můžete si vybírat mezi nejznámějšími producenty jakými jsou Čína, Japonsko, Indie, Taiwan, Cejlon a další. Vše bude připravováno profesionálním stylem za pomoci krásného, perletí vykládaného, originálního čajového baru. Hosteska bude vašim hostům nabízet připravený čaj a vyprávět o jeho původu, zpracování a chutích.

2. Synchronní čajový obřad

Máte možnost si užít exkluzivní zážitek z ladně sladěných pohybů dvou čajových specialistů - Květy Bílkové a JaroMíra Horáka při tradičním čínském čajovém obřadu nazvaným Kung- fu Cha (volně přeloženo - připravit s mistrovskou zručností). Po skončení obřadu probíhát řízená degustace vybraných čajových sklizní.

3. Čajová škola

Vyberte si Cestu čaje nebo některou z dalších kreativních dílen z Čajové školy na Kampě a obohaťte vaši soukromou nebo firemní akci.

4. Egyptský salonek

Užijte si atmosféru egyptských čajoven. Ochutnejte pravé egyptské čaje, kávu připravovanou v džezvě a cukroví. Nesmí chybět degustace tabáků do vodních dýmek. Prostředí dokreslí stylový nábytek.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Ochutnávky

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011