Technika

Balónková výzdoba

Decentní forma dekorace pomocí kytiček z balónků! Možné také sloupy či oblouky s prvkem květin. I balónkové kytice umíme doručit jako dárek! Balónková dekorace je zpestření vaší společenské události a pro oči klientů slastí při spatření různých balónkových výtvorů.
Zápůjčka inventáře

Pronájem veškerého vybavení na cateringové a společenské akce.

Specializujeme se výhradně na pronájem inventáře a mobiliáře bez cateringu. V případě zájmů o kompletní catering Vám můžeme doporučit někoho z našich partnerů.Díky naší dlouholeté spolupráci s širokým okruhem firem Vám dokážeme zajistit vybavení dle Vašich představ a požadavků.
Mobilní dopravní hřiště

Mobilní DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

MOBILNÍ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ PRO DĚTI. Dopravní hřiště, kde jsou pro děti připravena elektrická autíčka, čtyřkolky, koloběžky. Na dopravním hřišti nesmí chybět dopravní značky, kruhový objezd, přechod pro chodce a semafor. Dejte jim splněný sen a zaručeně vykouzlíte úsměvy všem dětem. Velice oblíbená zábava pro děti od 3 do 12 let.
Mobilní Dětský koutek

Mobilní DĚTSKÝ KOUTEK

Rodiče dnes často stojí před otázkou, zda dát přednost dítěti nebo účasti na odborné konferenci, firemním semináři, veletrhu nebo jiné akci. Abychom život rodičům usnadnili a umožnili jim zapojit se do profesního i společenského života, rozhodli jsme se nabízet mobilní koutky, kde se postaráme o děti všech věkových kategorií během konané akce.
půjčovna stanů a nábytku

Půjčovna stanů a nábytku

Půjčovna stanů a nábytku na Vaší párty. Luxusní nábytek včetně koktejlového baru a pohodlného sezení. Stany různých velikostí i s možností podlážky. Možnost zapůjčení i moderního plastového a svítícího nábytku na prestižní akce.
Ovocná dárková kitice

Ovocné KYTICE k nakousnutí

Vaši firemní akci, večírek či konferenci ozvláštní lahodné a zdravé občerstvení. Ovocné kytice a ovoce v čokoládě poslouží jako netradiční občerstvení i dekorace.Originální a zároveň univerzální dárek vhodný pro kohokoli k jakékoli příležitosti. Klademe důraz na kvalitní ingredience - čerstvé ovoce po celý rok, pravá belgická čokoláda Callebaut a ruční výrobu, zajišťujeme kompletní servis včetně dárkového balení a rozvozu.
AUTO S ŘIDIČEM

AUTO S ŘIDIČEM

Nepochybujeme, že již nyní máte vyhraněnou představu o té nejvyšší úrovni a kvalitě osobního cestování. My jsme se ji ovšem rozhodli překonat. Je mi ctí Vám představit naší společnost, spojení nejvyšší úrovně služeb osobního řidiče s luxusem jízdy v dokonalém voze. Naše služby jsou určeny potřebám firemních klientů, ale i jednotlivcům s výjimečnými nároky.
ohňostroj

OHŇOSTROJ

Pestrý výběr a široké cenové rozpětí - vyberte si u nás ohňostroj podle svých představ. Ohňostroj – zlatý hřeb každé oslavy! Nabízíme ohňostroje různé velikosti a náročnosti na firemní večírky, slavnostní ohňostroje, svatební ohňostroje, narozeninové ohňostroje. Ohňostrojem můžete doplnit a završit svoji jakoukoliv show z našeho portfolia nebo si můžete ohňostroj objednat zvlášť.
Živý stůl - Table lady
Doporučujeme

ŽIVÝ STŮL - LADY FURSHET - TABLE LADY

Překvapte své hosty překrásnou Lady Furshet - nádherná modelka nabízející občerstvení uchvátí každého. Představujeme Vám zbrusu novou službu pro Váš event! Lady-furshet, neboli „Dívka - živý stůl“ se velice dobře hodí nejen při uvítání hostů na banketech, svatbách, firemních večírcích, ale i pro akce, které se konají pod širým nebem. Krásná dívka – živý stůl ozvláštní Vaši oslavu!
Skleněné poháry a trofeje
Doporučujeme

Skleněné poháry a trofeje.

Prodej pohárů, trofejí, medailí, šipkového zboží, odznaků, vlajek, dřevěných plaket, skleněných plaket, skleněných trofejí....atd. Pískované sklo, láhve s vínem, dárky.

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011