DJ - Václav Höfler

DJ - Václav Höfler
DJ - Václav Höfler

Jmenuji se Václav Höfler a celý život se věnuji hudbě. Během studií na konzervatoři jsem začal tančit v taneční skupině UNO a sestavovat první choreografie. Později jsem vystřídal mnoho profesí, které však měly vždy jedno společné – hudbu. Podílel jsem se na vzniku videoklipů, manažeroval hudební skupiny a postupně také začal bokem hrát jako DJ. Tento můj koníček se nakonec stal mým povoláním. Naplňuje mě, když vidím, že skrze hudbu mohu dělat radost lidem, pro které hraji.

.

.

.

Podle přání klienta zajišťuji, aby prostor oslav a večírků naplnila taková hudba, která bude dotvářet výjimečný zážitek z těchto důležitých událostí.

Jak taková párty na míru vzniká?

S klientem vždy jednám osobně a otevřeně. Nejprve je třeba, abych se seznámil jak s plánovanou událostí a s představou klienta o její podobě, tak s prostorem, kde se bude konat. Společně potom začneme sestavovat rámcový play list, blok písniček na přání a další podrobnosti.

Specializuji se na svatby, narozeninové párty, firemní večírky, ale rád se přizpůsobím i dalším akcím, které se neobejdou bez hudby. Aparaturu mám vlastní.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii DJ

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011