HORVÁTH BAND

Vznik kapely se datuje k roku 1992, kdy ji založil Emil Horváth jako nejstarší z bratrů Horváthových. Ti se stali dalšími členy kapely společně s jeho manželkou. Horváth band tedy na jeho zrození tvořili Emil, Radek, Vlasta a Miluše Horváthovi. Výhradně rodinná kapela se časem rozšiřovala o další hudebníky. Někteří jako například Vlasta Horváth odešli na svou solovou dráhu. Dnes je Horváth band složen ze sedmi profesionálních hudebníků.

 

 

Vznik kapely se datuje k roku 1992, kdy ji založil Emil Horváth jako nejstarší z bratrů Horváthových. Ti se stali dalšími členy kapely společně s jeho manželkou.

Horváth band tedy na jeho zrození tvořili Emil, Radek, Vlasta a Miluše Horváthovi. Výhradně rodinná kapela se časem rozšiřovala o další hudebníky. Někteří jako například Vlasta Horváth odešli na svou solovou dráhu. Dnes je Horváth band složen ze sedmi profesionálních hudebníků.

Dnes jsme již svými zkušenostmi, vybavením a osobními kontakty na známé osobnosti, schopni Vaši akci připravit na klíč.

Celým večerem hudebně provází naše skupina Horváth band. Dále nabízíme zvukovou a světelnou techniku, čímž šetříme Vaše finanční prostředky, neboť nezprostředkováváme její zajištění jinými firmami. 

Mluveným slovem může Vaši akci provést zpěvačka naší skupiny či známé osobnosti televizní obrazovky, nebo rádia.

Dalšími hosty které jsme schopni zajistit mohou být zpěváci naší pop-music

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Skupiny a velké kapely

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011