GreenYacht hotel Praha

Botel GREEN YACHT
Botel GREEN YACHT

Romantic, Luxury a Premium Cabins - to je styl ubytování na golfYacht.Užijte si dobu strávenou v romantických kajutách, kdy není slyšet nic než šum řeky za okny. Oddejte se odpočinku, ať už po dni stráveném sportem či turistikou. Kajuty jsou v provedení Double (manželská postel) nebo Twin (dvě oddělené postele) a některé mají i přistýlku ve formě houpací sítě. Všechny kajuty jsou vybaveny velmi originálním a luxusním sociálním zařízením.

 

 

 

      Čtyři hotelové kotvičky

Mezinárodní úroveň čtyř hotelových "kotviček" s celou řadou extra služeb.

Individualita designu a lodní romantika a vliv proudu podmanivé řeky a spirit golfu.

POKOJE

Kouzlo čtyř kotvičkových kajut

...golfYacht nabízí ubytování  ve třech typech luxusních 4-hvězdičkových 4-kotvičkových kajut. Kouzlo jejich originálního zařízení Vás přenese do modrých dálek s vůní moře a křikem racků, stejně tak jako do zeleně golfových hřišť.

Čistota

golfYacht Prague byla vyznamenána jako Very Clean Hotel hosty z celého světa prostřednictvím reservačního portálu venere.com (patřící ke skupině Expedia Inc).

Bezpečnost, klimatizace

Všechny pokoje mají samostatně regulovatelnou klimatizaci a jsou vybaveny nadstandardní protipožární ochranou, která je pro každou správnou loď samozřejmostí. O Vaši bezpečnost se postará elektronický bezpečnostní systém. Barevná plochá televize, telefon, připojení na internet, trezor  a místo pro golfové bagy patří ke standardnímu vybavení. Pravý požitek ze spánku Vám přinesou kvalitní postele s příjemnými přikrývkami a polštáři.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Hotely

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011