Restaurace PRAVĚK

Restaurace Pravěk Doba kamenná Praha nabízí od roku 1992 v síti svých restaurací pravěké speciality i setkání se šamanem a jeho tlupou,pravěkou obsluhou a programem. Dopřejte sobě i svým přátelům nový zážitek.

 

 

 

 

 

 

Praha 2, Sokolská 60,PRAVĚK DOBA KAMENNÁ steak a show

Vítejte v síti restaurací v netradičním jeskynním provedení. Nabízíme vám pestrou nabídku originálních pravěkých pokrmů přímo z ohně a lahodných nápojů. Pro vaší firmu zajistíme netradiční firemní akci nebo párty v pravěkém stylu. Motivujte vaše zaměstnance dárkovými poukazy do Pravěku.

Doba kamenná - první etapa lidských dějin, byla dlouhé období historie lidstva - vývoj druhu, lov, sběračství a zemědělství. Archeologové našli z té doby lžíci. Co asi naši prapředkové jedli? Vývar z masa mamuta, pravěkého soba či koně? To již v naší dobové restauraci nenajdete, ale v příjemném prostředí s dobovou obsluhou si pochutnáte mnoho pečených a grilovaných pochoutek Restaurace mimo jiné nabízí párty v pravěku, cocktail či raut, pravěkou oslavu, pro náročné netradiční svatební hostinu i dětskou párty s pravěkými dárky. A co říkáte míchaným Šamanským nápojům, které má naše restaurace, kromě jiných, ve své nabídce ? Přijďte posedět, dveře do pravěku jsou Vám otevřené.

Pravěk Doba kamenná steak a show restaurant na Praze 2

BAŠTÍRNA S PRAVĚKOU OBSLUHOU

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Restaurace

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011