Ledové sochy, bary a fontány

Ledové sochy
Ledové sochy

Historie českého ledosochařství není tak dlouhá a bohatá, ale vy nám ji pomáháte měnit. Vždy nás potěší jakýkoliv dotaz či poptávka na naši tvorbu. S týmem našich sochařů jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše přání. Pro jakoukoliv událost pro Vás vyrobíme ledovou sochu malou, v životní velikosti i v té nadživotní.

.

.

.

.

.

Ledové bary

Za dobu našeho působení si u našich klientů získaly velkou oblibu ledové bary. Klienti oceňují originální design, možnost vyzdvižení individuálních potřeb v podobě vyrytého loga nebo jména, zamražení produktů nebo květin, či originální způsob jak předat dar. Díky nasvícení je také nepřehlédnutelnou dominantou prostoru, kde se akce koná.

Věřte nevěřte!

Na výrobu 2metrového ledového baru padne 780 kg ledu. V zimě se tedy trvanlivost baru dá počítat na dny až týdny, v interiérech a v letních měsících na dlouhé hodiny, pak musí nastoupit náš tým a všechno pěkně deinstalovat.

Ledové fontány

Dali jsme našim ledovým sochám život! Vyhověli jsme Vašim žádostem a prosbám: Zajistíme, aby v průběhu akce protékala ledovou fontánou ledově vychlazená dobrota. Nebaví Vás už čokoládové fontány? Zavolejte nám a my Vám přivezeme tu naši, ledovou. Veškeré vybavení k fontáně samozřejmě zapůjčíme.

Ledové sochy

První zmínky o tvorbě ledových soch sahají až do roku 600 před n. l. do Číny. Později někdy kolem roku 1600, zase v Číně, místní rybář vyrobil ledové lucerny pro osvětlení v zimních měsících.

A v roce 2009 jsme přišli my. Historie českého ledosochařství není tak dlouhá a bohatá, ale vy nám ji pomáháte měnit.  Vždy nás potěší jakýkoliv dotaz či poptávka na naši tvorbu.  S týmem našich sochařů jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše přání.

Pro jakoukoliv událost pro Vás vyrobíme ledovou sochu malou, v životní velikosti i v té nadživotní.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Výzdoba

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011