Agentury

HOSTESKY na společenské akce

Hostesky na společenské akce a ochutnávky

Naše agentura vznikla v roce 2011, nicméně zkušenosti s akcemi jako jsou prezentace, ochutnávky, sampling, společenské události, konference, veletrhy, výstavy a road show máme již 11 let. Disponujeme vlastní sítí profesionálních a zkušených hostesek ve všech krajích ČR a také na Slovensku. Jsme schopni zajistit komplexní služby dle přání klienta v oblasti promotion.
Plavbomat.cz
Doporučujeme

PLAVBOMAT.CZ

Vaše plavby na míru! Pomocí Plavbomatu si můžete vybrat program a podobu Vaší plavby výletní lodí na Vltavě přesně podle Vašich představ, přání či rozpočtu. V sedmi jednoduchých krocích si zvolíte, jak bude Vaše párty na lodi vypadat. Jedinečnost Plavbomatu tkví v tom, že okamžitě můžete kontrolovat cenu zadaných služeb a program tak uzpůsobit Vašemu rozpočtu.

Mobile Publicity s.r.o.

Jsme marketingová společnost provozující mobilní reklamu ( mobilboardy ). Tento exkluzivní způsob mobilní reklamy má vynikající zásah ve městech a osídlených oblastech. Tato forma reklamy znamená výjimečně silnou zpětnou vazbu, jež je potvrzena jak mezinárodními studiemi tak spokojenými zákazníky.
Doporučujeme

Agentura Liberty ONE s.r.o.

Společnost Liberty One CZ, s.r.o. vznikla v prosinci 1999 po návratu jejího jednatele, Oskara Hahna z USA, kam emigroval v roce 1980 z Československa, jako úspěšný manažer skupiny Fešáci (oficiálně dramaturg KKS Ústí nad Labem). V jeho „stáji“ se dlouhá léta držela jména jako „Greenhorns“ později Zelenáči, Michal Tučný, Petr Novotný, Hana Hegerová, Karel Černoch a další. Produkoval desky se 100 tis. náklady. Po pádu totalitního režimu začal spolupracovat s pořadateli v ČR a dodával z USA umělce (např. Emilou Harris) a naopak (např. Karel Gott, Waldemar Matuška).

Independent Events Production

Jsme produkční agentura, která nabízí komplexní zajištění firemních a společenských akcí. Pořádání eventů je nedílnou součástí naší firmy. Pro Vaši firmu či Vašeho klienta přichystáme zajímavý galavečer, zábavný vánoční večírek, netradiční konferenci, neobvyklý event, ale i rádi uspořádáme charitativní akci na podporu Vašeho charitativního projektu.
1

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011