Skupiny a velké kapely

LIVE show band

Jsme hudební skupina s oblibou používající přívlastek LIVE SHOW. Silou improvizace, stylovou různorodostí repertoáru, dokonalým vokálním provedením a suverénní profesionalitou dokážeme zdvihnout náladu každému publiku. Pokud hledáte vhodnou kapelu na svatbu, ples nebo firemní večírek, jsme tou správnou volbou.
LIGHT MOTIF kapela

LIGHT MOTIF- kapela

Jsme mladá dynamická kapela z Prahy složená z profesionálních muzikantů, kteří si zakládají na opravdu kvalitní interpretaci převzatých písní a skladeb. Skupina servíruje dobře chlazený koktejl od 60. let až po současnost a stylově míchá z přísad poprocku, rocku, funky a oldies.
Doporučujeme

HORVÁTH BAND

Vznik kapely se datuje k roku 1992, kdy ji založil Emil Horváth jako nejstarší z bratrů Horváthových. Ti se stali dalšími členy kapely společně s jeho manželkou. Horváth band tedy na jeho zrození tvořili Emil, Radek, Vlasta a Miluše Horváthovi. Výhradně rodinná kapela se časem rozšiřovala o další hudebníky. Někteří jako například Vlasta Horváth odešli na svou solovou dráhu. Dnes je Horváth band složen ze sedmi profesionálních hudebníků.
1
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011