Technika

Pódiová technika

Pro stavby pódií využíváme certifikovaný systém německé firmy NIVTEC. Tento celosvětově zavedený výrobce produkuje kompletní pódiový sortiment. Pódiové podesty mají vysokou zatížitelnost, rychlý systém spojování a následného uzamčení. Konstrukce podesty kompletně z hliníku, povrch protiskluzová překližka.

Osvětlovací technika

V oblasti osvětlovací techniky máme k dispozici velký sortiment vybavení, vhodný pro všechny druhy akcí. Používáme techniku předních světových značek renomovaných výrobců. S rostoucími požadavky techniku neustále obměňujeme a samozřejmostí v našem vybavení jsou svítidla používající moderní LED technologie, s minimální spotřebou a tichým provozem jsou vhodná pro všechny druhy akcí.

Ozvučení společenských akcí

Nabízíme ozvučení Vašich kulturních a společenských akcí, jako jsou: schůze, firemní akce, oslavy, veřejná vystoupení, slavnostní projevy, dětské pořady, programy, karnevaly, apod...špičkovou profesionální aparaturou.

Balónková výzdoba

Decentní forma dekorace pomocí kytiček z balónků! Možné také sloupy či oblouky s prvkem květin. I balónkové kytice umíme doručit jako dárek! Balónková dekorace je zpestření vaší společenské události a pro oči klientů slastí při spatření různých balónkových výtvorů.
Zápůjčka inventáře

Pronájem veškerého vybavení na cateringové a společenské akce.

Specializujeme se výhradně na pronájem inventáře a mobiliáře bez cateringu. V případě zájmů o kompletní catering Vám můžeme doporučit někoho z našich partnerů.Díky naší dlouholeté spolupráci s širokým okruhem firem Vám dokážeme zajistit vybavení dle Vašich představ a požadavků.
Mobilní dopravní hřiště

Mobilní DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

MOBILNÍ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ PRO DĚTI. Dopravní hřiště, kde jsou pro děti připravena elektrická autíčka, čtyřkolky, koloběžky. Na dopravním hřišti nesmí chybět dopravní značky, kruhový objezd, přechod pro chodce a semafor. Dejte jim splněný sen a zaručeně vykouzlíte úsměvy všem dětem. Velice oblíbená zábava pro děti od 3 do 12 let.
Mobilní Dětský koutek

Mobilní DĚTSKÝ KOUTEK

Rodiče dnes často stojí před otázkou, zda dát přednost dítěti nebo účasti na odborné konferenci, firemním semináři, veletrhu nebo jiné akci. Abychom život rodičům usnadnili a umožnili jim zapojit se do profesního i společenského života, rozhodli jsme se nabízet mobilní koutky, kde se postaráme o děti všech věkových kategorií během konané akce.
půjčovna stanů a nábytku

Půjčovna stanů a nábytku

Půjčovna stanů a nábytku na Vaší párty. Luxusní nábytek včetně koktejlového baru a pohodlného sezení. Stany různých velikostí i s možností podlážky. Možnost zapůjčení i moderního plastového a svítícího nábytku na prestižní akce.
Ovocná dárková kitice

Ovocné KYTICE k nakousnutí

Vaši firemní akci, večírek či konferenci ozvláštní lahodné a zdravé občerstvení. Ovocné kytice a ovoce v čokoládě poslouží jako netradiční občerstvení i dekorace.Originální a zároveň univerzální dárek vhodný pro kohokoli k jakékoli příležitosti. Klademe důraz na kvalitní ingredience - čerstvé ovoce po celý rok, pravá belgická čokoláda Callebaut a ruční výrobu, zajišťujeme kompletní servis včetně dárkového balení a rozvozu.
AUTO S ŘIDIČEM

AUTO S ŘIDIČEM

Nepochybujeme, že již nyní máte vyhraněnou představu o té nejvyšší úrovni a kvalitě osobního cestování. My jsme se ji ovšem rozhodli překonat. Je mi ctí Vám představit naší společnost, spojení nejvyšší úrovně služeb osobního řidiče s luxusem jízdy v dokonalém voze. Naše služby jsou určeny potřebám firemních klientů, ale i jednotlivcům s výjimečnými nároky.

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011