Hudba

LIVE show band

Jsme hudební skupina s oblibou používající přívlastek LIVE SHOW. Silou improvizace, stylovou různorodostí repertoáru, dokonalým vokálním provedením a suverénní profesionalitou dokážeme zdvihnout náladu každému publiku. Pokud hledáte vhodnou kapelu na svatbu, ples nebo firemní večírek, jsme tou správnou volbou.
Medi Cimbal

Modrý CIMBÁL

Zpěvák a cimbalista Roman Veverka představuje cimbál ve zcela nové podobě – jako doprovodný nástroj široké plejády písní a skladeb od lidových přes historické až po balady a hity populární hudby nejen ČeskoSlovenska, ale především velkých světových jmen jako jsou U2, Pink Floyd, Sting, Beatles, Elton John a mnoha dalších i v neposlední řadě také tvorby vlastní. Originální pojetí nástroje vyjevuje cimbál v novém světle, v nové části spektra a proto se z něj stal Modrý Cimbál. V současnosti si vše můžete poslechnout v několika koncertních provedeních od sólo vystoupení, s pop-rockovou kapelou a nebo exkluzivně se vzácným hostem.
Smyčcové kvarteto
Doporučujeme

Smyčcové kvarteto

Soubor s netradičním nástrojovým obsazením – dvoje housle, violoncello a kytara. Originální zvuk kvarteta se opírá o interpretační zkušenosti hráčů. Je obohacen příležitostným zpěvem houslistky a doprovodnými podklady bicích nástrojů. Široký repertoár zahrnuje nejen hudbu klasickou, ale jeho výraznou část tvoří populární písně, evergreeny, swingové a muzikálové melodie. Hudební výkony souboru spolu s nápaditými aranžmá zaujmou při koncertním provedení i při účinkování na společenských akcích a svatbách.
DJ - Václav Höfler

DJ - Václav Höfler

Jmenuji se Václav Höfler a celý život se věnuji hudbě. Během studií na konzervatoři jsem začal tančit v taneční skupině UNO a sestavovat první choreografie. Později jsem vystřídal mnoho profesí, které však měly vždy jedno společné – hudbu. Podílel jsem se na vzniku videoklipů, manažeroval hudební skupiny a postupně také začal bokem hrát jako DJ. Tento můj koníček se nakonec stal mým povoláním. Naplňuje mě, když vidím, že skrze hudbu mohu dělat radost lidem, pro které hraji.
UNIGENA music
Doporučujeme

UNIGENA music

Jsme rádi že jste navštívili právě naše stránky při výběru hudební skupiny, kterou si chcete pozvat na Vaši svatbu, oslavu narozenin, firemní večírek nebo jen tak k poslechu a tanci do Vaší kavárny či restaurace.
LIGHT MOTIF kapela

LIGHT MOTIF- kapela

Jsme mladá dynamická kapela z Prahy složená z profesionálních muzikantů, kteří si zakládají na opravdu kvalitní interpretaci převzatých písní a skladeb. Skupina servíruje dobře chlazený koktejl od 60. let až po současnost a stylově míchá z přísad poprocku, rocku, funky a oldies.

TVUJ DJ - Michal Pácalt

Ozvučení soukromých akcí, firemních večírků, diskoték a všech kulturně společenských akcí. Neomezeny zvukový výkon. Možnost ozvučit kapely. Bezdrátové mikrofony, digitální úprava zvuku. Světelný support (disko světla „trill“, scany a otočné hlavy řízené dmx pultem, strobo efekty, indoor ohňostroje, výrobníky mlhy, sněhu a pěny). Pozor!!! Možnost projekční techniky – projektory, plazmové obrazovky, vice kamer (videopult). Pořízení video záznamu z Vaší akce. Profesionální deejays s rozsáhlou fonotékou čítající řádově tisíce skladeb, hrajících na špičkové dj´s přehrávače umožňující využití speciálních efektů, samplů a digitální „skreč“.

TRIO VOJTĚCHA ECKERTA

Původně lékař–rentgenolog na Radiologické klinice v Praze (1981-5), od roku 1985 působí jako profesionální jazzový hudebník – klavírista, vedoucí tria, soukromý pedagog atd. Hrajeme na firemních akcích a večírcích, na rautech, recepcích, vernisážích, slavnostních setkáních, oslavách narozenin, na svatbách ... v jazzových klubech a na festivalech
Doporučujeme

HORVÁTH BAND

Vznik kapely se datuje k roku 1992, kdy ji založil Emil Horváth jako nejstarší z bratrů Horváthových. Ti se stali dalšími členy kapely společně s jeho manželkou. Horváth band tedy na jeho zrození tvořili Emil, Radek, Vlasta a Miluše Horváthovi. Výhradně rodinná kapela se časem rozšiřovala o další hudebníky. Někteří jako například Vlasta Horváth odešli na svou solovou dráhu. Dnes je Horváth band složen ze sedmi profesionálních hudebníků.
Doporučujeme

FIRMUS Praha

Hudební skupina FIRMUS je všestranná taneční kapela. Využívá všech dostupných technických prostředků k tomu, aby ti kteří nás pozvou na své akce byli maximálně spokojeni. Specializuje se na taneční hudbu s důrazem na živé latinsko-americké rytmy. V repertoárové oblasti se zaměřuje na POP, ROCK, C&W, SWING, JAZZ a také samozřejmě i na „lidovky“. Snahou skupiny je, aby skladby zněly tak jako v originále a to s velkým důrazem na zpěv - proto je také převážná část repertoáru zpívaná.

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011