Exhibice, show

TRANVESTI SHOW

TINA TURNER MADONNA ILONA CSÁKOVÁ LADY GAGA HELENA VONDRÁČKOVÁ BONNIE TYLER HANA ZAGOROVÁ LUCIE BÍLÁ ABBA BONEY M . Zakládajícími členy naší travesti show jsou Martin Kuruc (Cathrin Magic) a Jiří Klíma (Gina Corleone Adriana). Seznámili se v roce 2000, kde byli členy AQUA - Euroshow 2000....v té době největší české travesti scény. Na základě vzájemného přátelství a společných zájmů se po dvou letech účinkování rozhodli kabaret opustit a 1.2. 2002 tak vznikla nová travesti skupina... TRAVESTI SHOW PRAHA! Posléze se do řad této travesti show začlenila Kelly Ferarri (Bedřich Čermák) (2005). Travesti show Praha oslavila v roce 2017 již své 15. narozeniny!
Mobilní PLANETÁRIUM

Mobilní PLANETÁRIUM

Plánujete uspořádat originální program pro děti i širokou veřejnost? A hledáte něco opravdu originálního? Mobilní planetárium nabízí ZÁŽITKOVÉ AKCE: SFÉRICKÉ PROJEKCE 360° FULLDOME SHOW V PLANETÁRNÍ KUPOLI (V teplých měsících také v exteriéru!)
LIGHT & GYMNASTIC SHOW

Light & gymnastic show

Rekvizity a kostýmy vytvořili mistři světelného designu. Pyrotechnické, dýmové a světelné efekty, akrobatické triky spolu s moderní choreografií ve stylu fusion modern překvapí každého diváka. Jsme týmem profesionálů, kteří se sešli s jediným cílem - vytvořit exkluzivní show, programy a doprovodné akce na eventy a události rozličného formátu a typu.
Vzdušná akrobacie

VZDUŠNÁ AKROBACIE

Umělecké uskupení vzniklo v zimě 2013 spojením čtyř vzdušných akrobatek, které zkrátka začalo bavit společné houpání se v několikametrové výšce. Vzdušná akrobacie na šálách se pro každou z nás stala neodmyslitelnou součástí volného času. Baví nás vymýšlet a hlavně zkoušet nejrůznější kombinace a propojení vlastních těl se šálami. Rády také vyhledáváme zajímavá závěsná místa. Mariánsko-Lázeňská kolonáda, pěší zóna v Českých Budějovicích nebo železniční most nad Vltavou patří mezi naše favority :)
Fakírská show

FAKÍR - fakírská show

Fakírská show - to je adrenalin, neuvěřitelné výkony a překonávání lidských možností. Dovolte nám, abychom Vám představili Z-Mana! Fakír, který je představitelem již třetího pokolení fakírské tradice. Překoná jakékoliv nástrahy a ukáže Vám, že nemožné se stane možným přímo před Vašima očima. Myslíte si, že lidské schopnosti mají své meze?
Pole dance - show

POLE DANCE - show

Pole dance show Nová podoba tanečního umění Pole dance vlnou oběhlo celý světa a získalo ho svou krásou a eleganci. Ale umíte si představit dech beroucí vystoupení profesionálních tanečnic ve spojení se skutečným ohněm či kouzelným světlem a působivou pyrotechnikou?
Brazilská bubenická show
Doporučujeme

Brazilská bubenická show

Jsme brazilská bubenická show. Hrajeme karnevalovou sambu z oblastí Rio de Janeiro a Bahia. Jsme orchestr složený z bubeníků a perkusistů, který určitě nepřeslechnete ani nepřehlédnete.
BUBNOVÁNÍ v KRUHU

BUBNOVÁNÍ V KRUHU

BUBNOVÁNÍ JE JAKO ŽIVOT - JE TO HRA :) ZAHRÁT SI S NÁMI MŮŽE KAŽDÝ Slova, rytmus a hudba dokáží lidi přivést k činům.Vyzkoušejte sílu bubnu a rytmu u Vás ve firmě.Společný zážitek dokáže vnést nový rytmus a nadšení do Vaší firmy.V mnoha kulturách sloužila hudba ke společnému sladění a synchronizaci. Dnes opět znovuobjevujeme sílu rytmu, sílu hudby, která dokáže probudit odvahu, motivaci a zapálení se pro společnou věc.Hru na buben zvládne opravdu každý a přinese do vaší firmy neopakovatelný a cenný zážitek.
Doporučujeme

MAGIC SHOW - Radim ŠOCH

Profesionální kouzelník Radim Šoch vystupuje od roku 1994 a to nejen v ČR, ale i v zahraničí. Účinkoval v pořadech TV Nova, TV Prima, měl exkluzivní vystoupení pro hudební skupinu z Velké Británie „Spice Girls“ při jejich návštěvě v Praze.
Žonglér Marco

ŽONGLÉR MARCO

Nabízím svá profesionální žonglérská vystoupení na nejrůznější akce po celé České Republice. Vystoupení je vhodné pro firemní večírky, plesy, karnevaly, obchodní centra, vánoční a Silvestrovské oslavy, dětské dny... atd.
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011