Prostory

Centrum současného umění DOX - pronájem prostor

Centrum současného umění DOX

Kromě prezentace současného umění nabízí centrum DOX pronájem jedinečných industriálních prostor, vhodných k uspořádání společenských akcí, večírků, symposií, tiskových konferencí, vzdělávacích akcí a podobně. Celková výstavní plocha centra DOX představuje více než 3000 m2.
Parníky Praha
Doporučujeme

PARNÍKY PRAHA

Plavba po Vltavě - přijďte si k nám odpočinout na parník a užít si krásný výletní zážitek, zkuste jiný pohled na Prahu než znáte: Objevte Prahu z lodní paluby - můžete v rámci plavby na parníku poobědvat, povečeřet či si užít speciální plavby (s ochutnávkami, silvestrovské, valentýnské, okružní).
Vinárna Bzenecký dvůr
Doporučujeme

Vinárna Bzenecký dvůr

Příjemné posezení a 12 druhů sudových vín a lahvová vína od vinařů z Moravy. Vinárna disponuje 30 místy pro oslavy a soukromé párty. Speciální akce a ochutnávky. Vinárna je vzdálená cca 400 metrů od metra Nádraží Holešovice. U Uranie 9, 170 00 Praha 7. Tel. 603219658
Hotel MALEVIL

Hotel MALEVIL

Zalíbí-li se Vám na MALEVILU natolik, že budete chtít pobýt, není problém. Nabízíme Vám ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech anebo ve dvou malevilských penzionech,které jsou v blízkosti MALEVILU. Záleží jen na Vás, co si vyberete, protože každé z těchto míst má své kouzlo : V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem a penziony jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině, protože tam máte větší zázemí a soukromí. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků.Přijeďte s mini a nenechávejte je doma. Děti si můžou zahrát v dětském koutku. Ve srubech najdete malou vybavenou kuchyňku, jídelnu s krbovými kamny, ložnici a pokoj s palandou. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC. Večer si můžete zpříjemnit posezením na venkovní terase.
TROSKY

Školící a rekreační středisko TROSKY

Nabízíme výjimečné ubytování v nově zrekonstruovaných a nezvykle prostorných apartmánech. Apartmány jsou obklopeny okouzlující přírodou a díky svému umístění daleko od ruchu velkoměsta, skřípění automobilových pneumatik i zástupů zvídavých turistů nabízejí naprostý klid a soukromí. Při budování a následném vybavování apartmánů jsme kladli důraz na kvalitu, funkčnost a prostornost tak, aby naši hosté byli maximálně spokojeni. Pro zajištění bezpečnosti a pohodlí všech hostů jsou všechna apartmá nekuřácká. Po dohodě lze ubytovat s domácími mazlíčky.
Parník - EURÓPE

Parník - EURÓPE Praha

Parník EURÓPE Praha Vltava: Je restaurační salónní motorová loď, která patří kapacitně mezi největší provozované lodě v Praze na Vltavě Její provoz je celoroční

Rekreační středisko KRÁLOVEC u VALAŠSKÝCH KLOBOUKŮ

rádi bychom Vám představili rekreační středisko KRÁLOVEC u VALAŠSKÝCH KLOBOUKŮ. Naše středisko se nachází na kopci v lesích nad Valašskými Klobouky v klidné částí Bílých Karpat

Konferenční centrum GreenPoint s.r.o.

Klidné a inspirativní místo Konferenčního centra GreenPoint, Praha nabízí čtyři moderní konferenční sály a školící místnosti s návazností na terasu a zahradu.
Botel GREEN YACHT

GreenYacht hotel Praha

Romantic, Luxury a Premium Cabins - to je styl ubytování na golfYacht.Užijte si dobu strávenou v romantických kajutách, kdy není slyšet nic než šum řeky za okny. Oddejte se odpočinku, ať už po dni stráveném sportem či turistikou. Kajuty jsou v provedení Double (manželská postel) nebo Twin (dvě oddělené postele) a některé mají i přistýlku ve formě houpací sítě. Všechny kajuty jsou vybaveny velmi originálním a luxusním sociálním zařízením.

Golf hotel MORRIS****

Golf Hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard. Je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně Nabízí 46 nových luxusních pokojů. Je vybaven starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém stylu.

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011