Doprava

Mobilní dopravní hřiště

Mobilní DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

MOBILNÍ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ PRO DĚTI. Dopravní hřiště, kde jsou pro děti připravena elektrická autíčka, čtyřkolky, koloběžky. Na dopravním hřišti nesmí chybět dopravní značky, kruhový objezd, přechod pro chodce a semafor. Dejte jim splněný sen a zaručeně vykouzlíte úsměvy všem dětem. Velice oblíbená zábava pro děti od 3 do 12 let.
AUTO S ŘIDIČEM

AUTO S ŘIDIČEM

Nepochybujeme, že již nyní máte vyhraněnou představu o té nejvyšší úrovni a kvalitě osobního cestování. My jsme se ji ovšem rozhodli překonat. Je mi ctí Vám představit naší společnost, spojení nejvyšší úrovně služeb osobního řidiče s luxusem jízdy v dokonalém voze. Naše služby jsou určeny potřebám firemních klientů, ale i jednotlivcům s výjimečnými nároky.
VIP limuzína

VIP - limuzína

Ohromující luxusní limuzína Chrysler 300C Stretch Limousine 9 metrů prostoru až pro 11 pasažérů Hi-tech vybavení 3 LCD televizory, DVD, CD, dotykové ovládání klimatizace a světel ovládané v kabině. Interiér v mramorové úpravě. Svítící krásné hvězdné nebe a náladové osvětlení v několika barvách, plný bar whisky, sektu a nealko, výkonný hudební systém 1000 W. Černostříbrný exteriér a exklusivní černostříbrný interiér, interkom k řidiči,

Doprava osob i zboží

Přivezeme a odvezeme co potřebujete. Disponujeme dodávkou pro 6 osob a velkým nákladním prostorem, dále zapůjčíme přívěsy uzavřené, nebo otevřené. Možnost zápůjčky osobního vozu za nízkou cenu.

INTERBUS PRAHA, spol. s r.o.

Interbus je jedna z největších dopravních firem u nás - nabízí dopravu několika desítkami druhů dopravních prostředků, veškeré služby jsou na vysoké úrovni.
Doporučujeme

PRONÁJEM LUXUSNÍ LIMUZÍNY

I vy se můžete vozit jako celebrity. Nabízíme vám k pronájmu limuzínu HUMMER H200 i s profesionálním řidičem. Pokud chcete, aby se svatba, firemní akce, cesta na letiště nebo soukromá party staly, nezapomenutelným zážitkem, objednejte si luxusní limuzínu HUMMER H200. S touto limuzínou vás na silnici opravdu nikdo nepřehlédne.
1

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011