AUTO S ŘIDIČEM

AUTO S ŘIDIČEM
AUTO S ŘIDIČEM

Nepochybujeme, že již nyní máte vyhraněnou představu o té nejvyšší úrovni a kvalitě osobního cestování. My jsme se ji ovšem rozhodli překonat. Je mi ctí Vám představit naší společnost, spojení nejvyšší úrovně služeb osobního řidiče s luxusem jízdy v dokonalém voze. Naše služby jsou určeny potřebám firemních klientů, ale i jednotlivcům s výjimečnými nároky.

.

.

.

.

Představuje nový standard luxusu osobní dopravy pro nejnáročnější klientelu. Je jedinečným spojením služeb osobního řidiče s nejvyšší kvalitou a komfortu jízdy poskytovaného vozy Mercedes S Class. K dispozici jsou vozy čtyřmístné v provedení business s vyklápěcími stolky nebo pětimístné.

Váš řidič

Každý z našich řidičů je pečlivě vybranou osobností, je připravený řešit jakoukoli situaci s nejvyšší profesionalitou a chováním gentlemana. Jeho kodexem je maximální spolehlivost a neustávající pozornost k potřebám klienta. Jízda a kontakt s klientem probíhají podle pečlivě stanoveného protokolu s důrazem na detail, jakým je například květina pro dámu a osobní pomoc a servis klientovi i mimo rámec jízdy. Řidiči jsou plně jazykově vybaveni a vázáni smlouvu o mlčenlivosti.

Naše služba je založená na osobním a diskrétním vztahu.

Každá Vaše cesta je pro nás unikátní příležitostí k naplnění Vašich nejnáročnějších potřeb. Ať už je Vaším cílem dokonalá prezentace, nebo luxusní úroveň osobní přepravy, Váš Majestic Concierge Vám v předstihu pomůže zajistit veškeré detaily plánované cesty včetně odhadu nákladů a detailního plánu cesty.

Představuje garanci kvality a nejvyšší úrovně.

Klademe důraz na spojení nejvyšší úrovně služby osobního řidiče, luxus a vybavení vozu. Každý z našich profesionálních řidičů je vázán smlouvou o mlčenlivosti a dokonale připravený zvládat každou situaci. Vozy Mercedes S Class zajistí maximální komfort Vašeho cestování a jejich technická vybavenost je připravena vyhovět nejvyšším nárokům na mobilní práci.

Naše firma je připravená naplnit Vaše nejnáročnější požadavky nejen v oblastech

  • Osobní luxusní přepravy
  • Přepravy VIP osob
  • Delších obchodních cest
  • Firemních prezentací
  • Alternativy k letecké dopravě

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Doprava

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011