Pódiová technika

Pro stavby pódií využíváme certifikovaný systém německé firmy NIVTEC. Tento celosvětově zavedený výrobce produkuje kompletní pódiový sortiment. Pódiové podesty mají vysokou zatížitelnost, rychlý systém spojování a následného uzamčení. Konstrukce podesty kompletně z hliníku, povrch protiskluzová překližka.

.

.

.

.

Pro stavby pódií  využíváme certifikovaný systém německé firmy NIVTEC. Tento celosvětově zavedený výrobce produkuje kompletní pódiový sortiment. Pódiové podesty mají vysokou zatížitelnost, rychlý systém spojování a následného uzamčení. Konstrukce podesty kompletně z hliníku, povrch protiskluzová překližka.

Díky jednotlivým dílům je velikost plochy podia neomezená. Pro aplikace na nerovném povrchu využíváme vyrovnávací šroubové nástavce.

Pódiové části je možno využít k mnoha aplikacím jako koncertní pódia, přehlídková mola, taneční parket, konferenční pódia, pojízdná pódia (riser), stoly atd.

Samozřejmostí je zadekorování pohledové části pódia zvoleným materiálem v různých barvách dle Vašich požadavků.

Ground support, zastřešení pódia

Ground support je základem téměř každé venkovní akce, celý systém je tvořen hliníkovými konstrukcemi různých rozměrů dle potřeby. S těchto stavebních prvků je možné stavět jak v interiéru tak exteriéru, poté se na konstrukci zavěšuje světelná, zvuková a video technika. Celý systém zvedání supportu je realizován pomocí motorů a tak lze také vytvořit například měnící se světelnou scénu. Pronajmout si tak můžete komplexní řešení v mnoha provedeních.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Vybavení, doplňky

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011