Mobile Publicity s.r.o.

Jsme marketingová společnost provozující mobilní reklamu ( mobilboardy ). Tento exkluzivní způsob mobilní reklamy má vynikající zásah ve městech a osídlených oblastech. Tato forma reklamy znamená výjimečně silnou zpětnou vazbu, jež je potvrzena jak mezinárodními studiemi tak spokojenými zákazníky.

 

 

 

Naše vozy jsou jediné tohoto typu v ČR.

Od  konkurence se odlišují profesionální zvukovou aparaturou ( 300 W ) a svojí  nepřehlédnutelnou  konstrukcí  a   tvarem. Zaujmou na první pohled,  ale zároveň neodvádějí pozornost od samotné reklamní plochy. Tyto plochy jsou vyrobeny s ohledem na co nejlepší viditelnost v městském prostředí a jsou osvětleny.

Pokrýt požadovanou oblast v daný čas konkávními vozy s cílem informovat o klientovi. Pohyb vozů je zaměřen na spádovou oblast, místa s vysokou koncentrací lidí, strategické komunikace, obchodní centra, nákupní třídy s ohledem na cílovou skupinu dle požadavků klienta.

GPS monitoring

Vozy mají instalován GPS monitoring, který pracuje na základě satelitního vyhledávání a mobilních jednotek umístěných v každém voze. Díku tomu můžete z jakéhokoliv počítače s pomocí internetového připojení sledovat on-line nejen pohyb vozu, ale i jeho rychlost kterou projíždí Vámi určené, nebo námi navržené  lokality.  Pohyb vozů je monitorován a sledován v průběhu akce také naším dispečinkem.

Údaje o pohybu vozů, jejich rychlosti a zastávkách si můžete prohlédnout a přehrát během i po skončení kampaně.

V průběhu celé kampaně probíhá fotodokumentace, kterou dostanete v digitální podobě po skončení akce.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Agentury

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011