PLAVBOMAT.CZ

Plavbomat.cz
Plavbomat.cz

Vaše plavby na míru! Pomocí Plavbomatu si můžete vybrat program a podobu Vaší plavby výletní lodí na Vltavě přesně podle Vašich představ, přání či rozpočtu. V sedmi jednoduchých krocích si zvolíte, jak bude Vaše párty na lodi vypadat. Jedinečnost Plavbomatu tkví v tom, že okamžitě můžete kontrolovat cenu zadaných služeb a program tak uzpůsobit Vašemu rozpočtu.

 

 

 

 

Plavbomat je unikátní aplikace, která Vám pomůže vybrat a sestavit si program i podobu Vaší plavby výletní lodí na Vltavě podle Vašich představ, přání či rozpočtu.

V sedmi jednoduchých krocích si zvolíte, jak bude Vaše párty na lodi vypadat. Jedinečnost Plavbomatu tkví v tom, že okamžitě můžete kontrolovat cenu zadaných služeb a program tak uzpůsobit Vašemu rozpočtu. Na své si přijdou nejenom rodiny a jejich narozeninové oslavy ale i nejnáročnější firemní klientela s komplexní péčí o hosta. Ze širokého spektra nabízených služeb si zkrátka vybere opravdu každý.

Služby, které na lodích poskytujeme, jsou přehledně seřazeny do jednotlivých sekcí. Všechny položky pak můžete libovolně kombinovat, čímž vznikne jedinečná plavba, sestavená přesně podle Vašich představ. Jedinou podmínkou je zadání předpokládaného počtu účastnících se hostů a požadovaná délka plavby. Od zadání těchto údajů Vás Plavbomat jednoduše provede všemi nezbytnými kroky k úspěšnému odeslání poptávky.

Jakmile obdržíme Vaši poptávku, zarezervujeme nejvhodnější loď a požadované služby na daný termín. Během několika málo minut můžete mít vyřešenou rodinnou oslavu, firemní party, teambuilding, třídní sraz, nebo jen posezení s přáteli v netradičním prostředí. Postaráme se o Vás pokud budete jen dva, stejně však i o početnější skupiny do 200 osob. Schůzka na vybrané lodi, kde probereme veškeré detaily plavby, je samozřejmostí. Za bezchybné provedení objednaných služeb ručíme a kvalitu osobně na každé plavbě kontrolujeme.

Pokud i Vy hledáte jedinečné a netradiční prostory pro svoji párty, neváhejte a pusťte se do vybírání toho nejvhodnějšího programu pro Vaše hosty na našich stránkách!


Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Agentury

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011