Hotel Alabama

Hotelový interiér
Hotelový interiér

Hotel a restaurace Alabama se nachází při příjezdu od Prahy (20km) a Ml. Boleslavi. Komplex zahrnuje několik středisek : hotel, country club, diskotéku – taneční sál, restauraci, školící středisko, letní terasu s grilem, bowling, saunu s vířivým bazénem. Kapacitu hotelu je 35 lůžek. Pokoje jsou převážně 2-3lůžkové, nadstandartní pokoj lze využít i pro dlouhodobý pobyt. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV, bezdrátový internet WiFi.

 

 

Alabama Hotel Mělník stravování:

Stylová restaurace s výbornou steakovou kuchyní má kapacitu 30-50 míst. Uspořádají zde pro Vás rauty, svatební hostiny, oslavy, firemní a jiné akce. K restauraci patří i salonek (až do 30-ti osob), minilázně se saunou a vířivým bazénem, čtyřdráhový bowling a letní terasa s grilem a udírnou. Letní terasa má kapacitu cca 40 míst, je zde možné pořádat zahradní párty a využít venkovní taneční parket, venkovní šachy, ruské kuželky, gril, rožeň nebo udírnu.

Alabama Hotel Mělník školící středisko:

Pro skupiny do 30-ti osob. Má možnost připojení na internet a k dispozici je též videoprojektor s plátnem (CD,DVD,VHS). Pro velké skupiny (až do 150-ti osob) je možné využít sousedící taneční sál s barem, hifi soupravou a videoprojekcí. V týdnu možnost pořádání schůzí, výstav, seminářů, podnikových nebo předváděcích akcí, pro větší skupiny je možnost zajistit různá vystoupení, živou hudbu, moderátory atd.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Hotely

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011