Spa resort TREE OF LIFE

Spa resort Tree of Life se nachází v Lázních Bělohrad, v malebném lázeňském městečku nedaleko Jičína, v podhůří Krkonoš, 90 minut od hlavního města Prahy. Disponuje kompletním zázemím pro vaši firemní akci, které dodá jedinečnou lázeňskou atmosféru!

 

 

 

 

Lázeňství zde má již stotřicetiletou tradici a zaměřuje se hlavně na léčbu pohybového aparátu. O tom, že je naše péče skutečně kvalitní a na vysoké odborné úrovni, svědčí získání certifikátu kvality ISO 9001:2008 a evropský certifikát EUROPESPA med©, které jsme oba získali jako první zařízení v evropské unii.

Pro malé i velké společnosti dokážeme nabídnout široké portfolio služeb, které ocení jak jednotliví zaměstnanci, tak i samotná společnost. Kromě potřebné audio-vizuální techniky, ubytování pro cca 150 osob ve 4* standardu a cateringových služeb, mohou klienti vychutnat Exotic Spa, bazén nebo širokou nabídku lázeňských a wellnessových procedur pro zajištění relaxace po namáhavém kongrese či jednání. Pro aktivní vyžití klientů se v okolí nachází profesionální minigolf, tenisové kurty, cyklistické stezky, v zimě běžkařské trasy. Dále se zde může rybařit, pořádat pikniky v přírodě…

Konferenční prostory

  • Multifunkční sál ve Spa resortu Tree of Life (Divadelní uspořádání: 150 – 180 osob)
  • Jednací apartmán pro 18 osob
  • 2 menší salonky pro 8 osob
  • Sál v hotelu Grand - 100m od resortu (Divadelní uspořádání: 110 osob)

Vybavení konferenční místnosti: podium, řečnický pult, molo, hlasovací zařízení, projekční technika, speciální ozvučení, wifi, tlumočnické služby, dekorace, taneční parket.

Technické vybavení: mobilní mikrofon, pevný mikrofon, flip chart, dataprojektor, projekční plátno, počítač, přehrávač, DVD přehrávač, Dia projektor, TV, LCD TV, Kopírka, Laptop.

Ubytování

Standardní pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (koupelna se sprchou / vanou, WC + bidet), vysoušečem vlasů, klimatizací, balkonem, minibarem, připojením na internet, telefonem, TV SAT (LCD) a trezorem. V apartmánech se nachází koupelna s rohovou vanou a sprchou, 2 x WC + bidet, kuchyňka (set na přípravu čaje a kávy), balkon, klimatizace, minibar, internet, telefon, TV SAT (LCD), trezor, obývací pokoj, ložnice.

Gastronomické služby

Restaurace Vernissage nabízí hostům snídaně, obědy a večeře převážně formou studených a teplých bufetů. Pestrý výběr mezinárodních jídel je střídán nabídkou národních kuchyní podle typu klientely. V nabídce je i kompletní dietní menu a strava pro malé hosty. V letních měsících mají klienti samozřejmě možnost využít terasy restaurace. V Restauraci Romantica si mohou hosté pochutnat na speciálním tří, čtyř nebo pětichodovém menu při atmosféře pohádek „Tisíce a jedné noci“.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Hotely

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011