Konferenční centrum GreenPoint s.r.o.

Klidné a inspirativní místo Konferenčního centra GreenPoint, Praha nabízí čtyři moderní konferenční sály a školící místnosti s návazností na terasu a zahradu.

 

 

 

 

 

  • konference, semináře, workshopy
  • kurzy, školení, teambulding
  • assessment a development centrum
  • firemní akce a produktové prezentace a další eventy

svět kolem nás je v neustálém pohybu. Je dynamický, vyvíjí se, staví před nás nové výzvy, mění se a my s ním. Stejně tak je to i se světem businessu, ve kterém se odráží naše zkušenosti, postoje a touhy. Zvláště svět obchodu je dnes založen na osobních kontaktech, intuici, získávání informací a včasném rozhodnutí.

V Konferenčním centru GreenPoint Vám to, jak se správně rozhodnout neporadíme, ale poskytneme Vám prostor, kde své myšlenky, poznatky a zkušenosti můžete získat nebo je předat dále. Jsme místem, kde se můžete inspirovat, zamyslet, a třeba se i setkat s těmi správnými lidmi pro Váš obchod.

Cílem Konferenčního centra GreenPoint je  poskytnout i těm nejnáročnějším klientům unikátní řešení pro uspěšný event, které se opírá o moderní pojetí interiéru v kombinaci s exteriérem zahrady,  lehce dostupnou lokalitu a profesionální přístup týmu. Snažíme se o maximální harmonii všech faktorů, které mohou mít pozitivní vliv na Vaše aktivity v Konferenčním centru GreenPoint.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Sály

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011