Zámek Průhonice - Rytířský sál

Uspořádejte svou společenskou akci, konferenci nebo seminář v unikátních prostorách kongresového, společenského a kulturního centra Průhonického zámku.

 

 

 

 

 

 

Rytířský sál

Dovolujeme si Vás pozvat do okouzlujícího prostředí zámku Průhonice. Našim hostům můžeme poskytnout nejen stylové, pečlivě rekonstruované historické sály a salóny, samozřejmě vybavené potřebnou prezentační technikou a připojením k internetu bezdrátovou sítí, ale také odpočinek a osvěžení v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické prostředí české novorenesance v podání architekta Jiřího Stibrala, catering přímo v zámeckých sálech, případně ubytování a stravování v blízkých hotelích a restauracích.

Konferenční centrum je ideální pro akce, kterých se účastní do sta osob. Každou akci je možno organizovat ve více sálech tak, aby kromě přednášek pro větší počet lidí bylo možno paralelně zřídit menší workshopy nebo oddělená jednání a konzultace.

Celý areál je snadno přístupný z dálnice D1, od které je vzdálen cca 5 minut jízdy, bez problémů je dosažitelný autobusy pražské hromadné dopravy. Přestože je od hlavního města vzdálen jen šest kilometrů, nabízí tiché, klidné prostředí zcela izolované od hluku a tlačenice metropole. Příjezd do Průhonic je jak z Prahy tak ze směru od Brna bezproblémový, vzdálenost od Prahy je dostatečná k tomu, aby návštěvníci unikli riziku kolon a vyhnuli se ucpaným pražským silnicím.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Sály

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011