LA FLORISTA

Máme dlouhodobé zkušenosti s přípravou květinové výzdoby pro nejrůznější akce. Dokážeme květinové aranžmá dotvářet do Vašich firemních barev nebo do barevné atmostféry dané akce. Profesionální zkušený tým floristek La Florista s.r.o. je připraven pro vás vykouzlit jakkoli náročnou a originální květinovou výzdobu. Poradíme Vám s květinovou výzdobou Vašich firemních eventů a akcí, jako jsou tiskové konference, branche, firemní party, launch nového výrobku nebo akce pro klienty či zaměstnance.

 

Originální květinová výzdoba pro firemní akce:

Organizace nejrůznějších firemních akcí jako jsou party pro klienty či zaměstnance, tiskové a odborné konference, launch výrobku či společenská akce vyžaduje pečlivou přípravu. Organizátoři eventů kladou v dnešním vysoce konkurenčním prostředí důraz na to, aby aranžmá, osvětlení, dekorace a všechny detaily zapadaly do celkové koncepce akce. Nepostradatelnou součástí aranžmá je květinová výzdoba a dekorace. Správně zvolené aranžmá může být pro akci dokonce rozhodující, dokáže totiž účastníky přenést do jiných časů (např. 30. či 60. léta minulého století) či jiných končin (party v asijském či africkém stylu). Originální, krásná a nápaditá výzdoba může navodit správnou atmosféru, která pomůže splnit očekávání hostů.

Doporučujeme nenechávat plánování květinové výzdoby až na konec s tím, „že se to nějak vyřeší“. Stejně jako to nejlepší místo a nejlepšího moderátora je vhodné si rezervovat i ten nejlepší tým floristů. Náš tým se podílel již na desítkách úspěšných akcí. Spoluprací s námi získáte profesionální poradenství v oblasti floristiky, rychlost, originálně vytvořené květinové aranžmá. Celou koncepci květinové výzdoby pro Vaši akci Vám navrhneme na míru, zajistíme květiny dle Vašich požadavků a přání, aranžmá dodáme včas na místo, nainstalujeme včetně váz a dekorací dle dohody. Po skončení akce aranžmá odklidíme.

Jsme připraveni pro vás vytvořit:

  • květinové aranžmá na bistrostolky
  • květinové aranžmá na banketní či rautové stoly
  • vysoká aranž – na pódium, ke vchodu do sálu
  • květinová výzdoba zasedacích místností a toalet
  • vypichovaná ikebama - na řečnický pult, na bar, na rautový stůl., atd..
  • neobvyklá objemná květinová aranž (např. ve velikosti člověka, exotické květiny, aranž v barvách Vašeho loga či firemní akce
  • originální kytice pro přednášející, účinkující či významné hosty
  • květinový dárek pro každého účastníka
  • a mnohem více..


Oceníte na nás nejen rychlost a zajímavé cenové podmínky, ale především poradenství při vytváření celé koncepce výzdoby.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Výzdoba

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011