KÁVOVÝ CATERING

KÁVOVÝ CATERING
KÁVOVÝ CATERING

Poskytování kávového cateringu je další z cest, jak rozšiřovat povědomí o kvalitní, čerstvě pražené kávě přesně tak, jak je to naším záměrem. Dbáme na to, aby poskytování cateringu, ať již na soukromé oslavě, firemní akci nebo v prodejním stánku bylo na špičkové úrovni. Tedy přesně takové, jakou si zaslouží naši zákazníci i vysoce kvalitní káva, se kterou pracujeme.

 

 

 

 

Pracujeme pouze s výběrovou kávou z kvalitních plantáží z celého světa, kde můžeme nabídnout i velmi omezené série jednodruhových microlotů pro ten nejúžasnější kávový zážitek. I tím se lišíme od většiny kávového cateringu zastoupeného na našem trhu. Ten je totiž z velké části prezentován pouze na úrovni automatů na výdej kávy nevalné kvality.

Ukázka degustace jednodruhových káv

 

Kromě velmi kvalitní kávy připravené s náležitou péčí poskytujeme našim hostům i zážitek, který si zapamatují. A to od latte artu až po ty netradiční, pozapomenuté způsoby přípravy jednodruhových arabik jako vacuum pot nebo drip. Dále jsme připraveni prezentovat jakoukoli známou přípravu kávy, jakou si zákazník přeje.

Náš catering se přizpůsobí vám. Od nabídky espressa nebo jen samostatné přípravy jednodruhových arabik po kompletní sortiment dalších nápojů a občerstvení.

Nabídku vám připravíme na míru dle vašich požadavků.


Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii Barmanský servis

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011