AQUAZORBING

Aquazorbing
Aquazorbing

V roce 2006 se zrodila v Asii zvláštní zábava - tzv. chůze po vodní hladině. Tato výstřední adrenalinová záležitost se začala oficiálně provozovat jako první v České republice v letním areálu koupaliště Příbor! Dali jsme zábavě jméno! Vyzkoušeli a uvedli do praxe.

.

.

.

.

.

.

Stalo se tak 28. června 2008 v 10.00 hod. Atrakce se natolik líbila, že prakticky do několika málo hodin se o ni začala zajímat všechna média. TV PRIMA, TV NOVA, kabelové televize, ČTK a denní periodika, včetně rozhlasových společností způsobily, že během 7 dnů se o této adrenalinové záležitosti dozvědělo 5,2 mil. obyvatel. BLESK věnoval prostor v podobě fotografií a ¼ stránky, TV Prima odvysílala šot v hlavní zpravodajské relaci. Soukromá rozhlasová stanice ORION a KISS Morava odvysílala opakovaně rozhovor s provozovatelem vodní atrakce.

JAK TO FUNGUJE?

Velká nafukovací koule z průhledného speciálního PVC/TPU. Dovnitř se vleze otvorem a následně je plastová koule nafouknutá vzduchem. Koule má průměr dva metry. Pak jste vrženi na vodu. Kutálí se tak, jak sám potřebujete, a děláte pouze ty pohyby, které sám zamýšlíte. S doposud nepoznaným pocitem přitom pozorujete rotující okolí. Koule se zastaví, až ji k tomu sám přivedete. Rotovat můžete na vodě oblečeni bez ohledu na počasí. Pokud máte strach být v kouli sami, můžete si do koule pozvat druhou osobu.

ŠLAP, ŠLAPY, ŠLAP ......

náš technický personál má natrénováno. 8 minut je běžný čas, který si technický personál dává jako rozcvičku. Zákazníci vydrží většinou podstatně méně. Časy kolem 1 minuty jsou již však běžné. O tom to však není. Délka chůze po vodě již není rozhodující. Vymýšlejí se zcelá nové prvky a varianty. Připravujeme jízdu po vodě na skládacím kole umístěném v aquazorbu, připravujeme nové atrakce na vodní hladinu. Prostě je naším zvykem být vždy aspoň o několik měsíců před ostatními ......

Testovali jsme aquazorbing i na různých mořských plážích v jižní Evropě.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a využijte náš formulář.

Fotogalerie

Poptávka

Mohlo by Vás zajímat v kategorii SPECIÁLNÍ

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011