Doporučujeme

FREE SPIRIT NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka ovocných pálenek - FREE SPIRIT NIGHT

Nabízíme Vám zřízení ochutnávky ovocných pálenek na Vaší párty či jiné společenské události. K ochutnávaným vzorkům pálenky je možné připojení ovocného baru k přikrajování čerstvého ovoce.
Doporučujeme

Ochutnávka piva - piv světových i z ČECH - FREE BEER NIGHT

Představujeme Vám novou divizi FREE BEER NIGHT. Je to ochutnávka s přednáškou o speciálním pivě INNIS&GUNN, které zrálo 57 dní v sudech po RUMU, nebo 77 dní v sudech po WHISKY. Potom také nabízíme i ochutnávku ČESKÝCH piv.
Mini tanky
Doporučujeme

MINI TANKY - největší indoor tanková bitva

RC tankové bitvy pro Vaše firemní akce, rodinný den, sportovní událost, den otevřených dveří nebo jiný stylový event. ★ První a jediná atrakce svého druhu v České republice. ★ Originální bitevní pole umožňuje bojovat až 6 tankům najednou. ★ Pro nejlepší tankisty máme stylovou odměnu.
PARTY HALL
Doporučujeme

Party HALL

Jako jediní na tuzemském trhu dokážeme elegantně zastřešit Vaše společenské události, večírky, eventy, ale i svatby, či sportovní akce stylovým nafukovacím stanem o velikosti 150 m2, který pojme až 200 osob a je vyroben z pevného, nepromokavého a žáruvzdorného PVC.
FREE COGNAC NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka Francouzských KOŇAKU - FREE COGNAC NIGHT

Přednáška a ochutnávka pravých Francouzských koňaků. V různých variantách od nejlevnější ochutnávky a přednášky o koňacích V.S., nebo V.S.O.P. a nebo luxusní varianty X.O.. Varianty jsou možné i kombinovat na přání klienta a přizpůsobit se finanční stránce.
UNIGENA music
Doporučujeme

UNIGENA music

Jsme rádi že jste navštívili právě naše stránky při výběru hudební skupiny, kterou si chcete pozvat na Vaši svatbu, oslavu narozenin, firemní večírek nebo jen tak k poslechu a tanci do Vaší kavárny či restaurace.
Ochutnávka RUMU - FREE RUM NIGHT
Doporučujeme

Ochutnávka RUMU - FREE RUM NIGHT

Prezentace a ochutnávka rumů z celého světa pro Vaše klienty na Vaší párty. Historie, výroba a porovnávání chutí. Rozšíříme obzory Vašim hostům o luxusních rumech nejen z Kuby a Dominikánské republiky, ale i Guyana, Jamajka, Barbados, Portorico, Kolumbie, Venezuela, Guatemala, Panama...atd.
MIKROMAGIE
Doporučujeme

MIKROMAGIE

MODERNÍ FORMA MAGIE PŘEDVÁDĚNÁ V BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI DIVÁKŮ.... V mikromagii se nejčastěji kouzlí s kartami, mincemi, prstýnky a jinými předměty, které mají hosté u sebe. Král mikromagie Tomasiano Vám předvede to nejlepší z oboru. Tato forma magie je vhodná téměř pro všechny druhy příležitostí.
Molekulární kuchyně
Doporučujeme

MOLEKULÁRNÍ CATERING

Molekulární kuchyně připravuje pokrmy metodami známými spíše z laboratoří (emulgování, mražení tekutým dusíkem, přidávání různých látek rozkládajících strukturu suroviny, atd.), čímž vytváří naprosto nečekané pokrmy. Molekulární gastronomie (nově se také začíná prosazovat termín technoemociální kuchyně) používá stejné suroviny jako gastronomie klasická, ale zásadně se liší použitými postupy, například nízkoteplotní vaření ve vakuu Sous-vide.
SPOLEK ELEGANTNÍCH DAM
Doporučujeme

SPOLEK ELEGANTNÍCH DAM

Od počátku je stěžejním bodem našeho programu přehlídka historických kostýmů od gotiky až po 30. léta 20. století. Při našich vystoupeních mívá velký úspěch také přehlídka historického spodního prádla. Náš spolek se zabývá i historickými tanci. Nejžádanější je kankán, ve kterém se snažíme navodit atmosféru let, ve kterých začal v Paříži získávat své první příznivce. Všechny šaty, ve kterých vystupujeme, si šijeme samy a dle možností se snažíme dodržovat nejen soudobé střihy, ale I materiály, se kterými pracujeme.
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011