Doporučujeme

Doporučujeme

KARIKATURISTA

Profesionální karikaturista Petr BLAHÁK, zachytí Vaše hosty při příjemné atmosféře Vašeho večírku.
Doporučujeme

Jiří POŠÍK

Profesionální vybavení zvuku i světel na jakoukoli párty. Moderování akcí a zařízení karaoke. Není pro nás tedy žádný problém nazvučit komorní akci pro 20 lidí, ani velkolepou párty pro tisíce lidí. Spolupracujeme s kvalitními zvukaři, kteří se postarají o bezproblémový průběh po technické stránce.
Doporučujeme

FREE BAR - mobilní koktejlový bar a show.

mobilní koktejlové bary a barmanské exhibice na Vaší párty, nebo jinou společenskou událost. Míchání alkoholických i nealkoholických koktejlů na vlastních mobilních barech. Barmanské exhibice klasické i ohnivé.
Catering
Doporučujeme

PROFI CATERING

zabývající se zejména plánováním, přípravou a realizací cateringových akcí na klíč. Svým působením od roku 1997 si náš stálý tým pracovníků získal vysoké renomé pro svoji kvalitu poskytovaných služeb a individuální přístup při plánování, přípravách a samotné realizaci akcí. Jsme spolehliví, profesionální a vstřícní. Působíme na celém území ČR a případně také v zemích EU.
Doporučujeme

Grandhotel Zvon

je luxusní hotel kategorie **** Superior s bohatou historickou tradicí sahající až do roku 1533, který se nachází přímo v srdci Jižních Čech, na historickém centrálním náměstí Českých Budějovic. V průběhu posledních třech let došlo ke kompletní přestavbě celého objektu a k vytvoření na jihu Čech unikátního luxusního hotelového komplexu.
Doporučujeme

Spa resort TREE OF LIFE

Spa resort Tree of Life se nachází v Lázních Bělohrad, v malebném lázeňském městečku nedaleko Jičína, v podhůří Krkonoš, 90 minut od hlavního města Prahy. Disponuje kompletním zázemím pro vaši firemní akci, které dodá jedinečnou lázeňskou atmosféru!
Hotelový interiér
Doporučujeme

Hotel Alabama

Hotel a restaurace Alabama se nachází při příjezdu od Prahy (20km) a Ml. Boleslavi. Komplex zahrnuje několik středisek : hotel, country club, diskotéku – taneční sál, restauraci, školící středisko, letní terasu s grilem, bowling, saunu s vířivým bazénem. Kapacitu hotelu je 35 lůžek. Pokoje jsou převážně 2-3lůžkové, nadstandartní pokoj lze využít i pro dlouhodobý pobyt. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV, bezdrátový internet WiFi.
Vytvořil Tobiáš Potoček 2011