Prostory

Doporučujeme

Restaurační loď HAMBURG

- vyrobena v roce 1983, v roce 2005 kompletní rekonstrukce - celková kapacit 164 osob, 94 v restaurační části s barem, 70 horní paluba (částečně zastřešená) celoroční provoz, klimatizace, topení - pohoštění formou bufetu (široký výběr rautového občerstvení) nebo menu, projížďky s kávou a zákuskem, projížďky s nápojem, samotné projížďky - firemní večírky, oslavy, výročí, narozeniny, diskotéky, svatby, konference, semináře, prezentace, valné hromady, školení, dětské párty, školní výlety...

Hotel S.E.N. Senohraby

Hotel S.E.N. - Steve´s European Notion, není článkem žádného hotelového řetězce. Leží nedaleko od dálnice D1 - Exit 21- příjemné ubytování v blízkosti Prahy. Komplex zahrnuje 47 luxusních pokojů a apartmá, dependance s 11 standardními dvoulůžkovými pokoji a klimatizované kongresové sály, salonky a konferenční apartmá. Kongresy, konference, prezentace firem, školení, team buildingová setkání, pracovní a obchodní jednání, výstavy.

Zámek Průhonice - Rytířský sál

Uspořádejte svou společenskou akci, konferenci nebo seminář v unikátních prostorách kongresového, společenského a kulturního centra Průhonického zámku.

Restaurace PRAVĚK

Restaurace Pravěk Doba kamenná Praha nabízí od roku 1992 v síti svých restaurací pravěké speciality i setkání se šamanem a jeho tlupou,pravěkou obsluhou a programem. Dopřejte sobě i svým přátelům nový zážitek.

Penzion GRACIE Třeboň

Nově zrekonstruovaný penzion Grácie nabízí ubytování v blízkosti zámeckého parku, pět minut chůze od náměstíK dispozici je úschovna kol. Parkování je možné na přilehlých parkovištích v blízkosti penzionu. Penzion je nekuřácký.
Doporučujeme

Grandhotel Zvon

je luxusní hotel kategorie **** Superior s bohatou historickou tradicí sahající až do roku 1533, který se nachází přímo v srdci Jižních Čech, na historickém centrálním náměstí Českých Budějovic. V průběhu posledních třech let došlo ke kompletní přestavbě celého objektu a k vytvoření na jihu Čech unikátního luxusního hotelového komplexu.

Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp patří k nejprestižnějším pětihvězdičkovým hotelům nejen v České republice, ale v celé střední Evropě. Své první hosty přivítal již v 18. století. Od té doby ho navštívili přední osobnosti z celého světa a každoročně hostí akce mezinárodní významu - Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Tourfilm, Ples šlechticů a mnohé další.
Doporučujeme

Spa resort TREE OF LIFE

Spa resort Tree of Life se nachází v Lázních Bělohrad, v malebném lázeňském městečku nedaleko Jičína, v podhůří Krkonoš, 90 minut od hlavního města Prahy. Disponuje kompletním zázemím pro vaši firemní akci, které dodá jedinečnou lázeňskou atmosféru!
Hotelový interiér
Doporučujeme

Hotel Alabama

Hotel a restaurace Alabama se nachází při příjezdu od Prahy (20km) a Ml. Boleslavi. Komplex zahrnuje několik středisek : hotel, country club, diskotéku – taneční sál, restauraci, školící středisko, letní terasu s grilem, bowling, saunu s vířivým bazénem. Kapacitu hotelu je 35 lůžek. Pokoje jsou převážně 2-3lůžkové, nadstandartní pokoj lze využít i pro dlouhodobý pobyt. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV, bezdrátový internet WiFi.

Vytvořil Tobiáš Potoček 2011